Політика

Доник: “плівки Лероса” підтверджують, що ця компанія прийшла до влади, щоб “зрубати грошей” і найжахливіше, що Зеленський це знає

0

«Плівки ЛЕРОС» вже наробили багато шуму в мережі. Особливо вразило, як за гроші рухали керівника «Енергоатому». Про це у своєму блозі пише військовий волонтер і блогер Роман Доник. Він додає, ні для кого ж не секрет, що поки екс-глава ОП Андрій Богдан кривлявся і красувався на посади, Андрій Єрмак створював зону комфорту Зеленському, в тому числі, вирішуючи кадрове питання, тому що своїх кадрів у Зеленського не було.

Вирішував кадрове питання не було за ідею, а «підводячись» на цьому. Ну, а чому б і ні? Ризику ніякого, грошик заробляється. Брат на передачу, якщо що візьме все на себе.

За словами Доніка, відразу видно, що ця компанія прийшла «зрубати грошенят». Країна, Україна, народ – це всього лише слова для них. Вони прийшли тупо набрати грошей, торгуючи посадами або незалежністю України, не важливо чим. І саме чудове в цьому всьому те, що Зеленський це прекрасно знає і при цьому нічого не робить. Значить думає також і також робить. Вони готові призначати кого завгодно за гроші. Навіть заздалегідь знаючи, що ці люди не чисті на руку.

Роман Доник підкреслює, епічний момент, коли Єрмак з подільниками обговорює призначення. «Одні злочинці підуть – другі прийдуть». Але прийдуть не з космосу. Їх приведуть за руку брати Ермаки. Трохи погріємо на цьому руки.

Адже Зеленському головне, щоб це були його «злочинці», – написав волонтер. Він додає, Зеленський такий же подільник Єрмака, як і ті, хто брав гроші за призначення. Досить почути запис, щоб зрозуміти – це вороги, не наївна ідеаліст романтик, який став президентом, а ворог.