Блоги

Доник: У Порошенка вистачало мужності засунути в одне місце свої забаганки і приязнь / неприязнь, коли на горизонті з’являвся 3,14здець

0

Роман Доник зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що йому не раз доводилося чути від «порохоненавістніков» питання – мовляв, якби при владі зараз був Петро Порошенко, хіба в країні все було б по-іншому? Волонтер переконаний, що знає відповідь на це питання.

На його думку, при Порошенко все дійсно було б по-іншому. Так, невідомо, як саме все б було, але по-іншому – це точно.

Про п’ятому президентові можна говорити все, що завгодно. Однак потрібно визнати – коли слід було зайняти позицію державника, то він робив це, навіть розуміючи, що втратить рейтинг. У Порошенка вистачало мужності засунути в одне місце всі свої забаганки і приязнь / неприязнь, коли на горизонті показувався 3,14 здец. Він починав співпрацювати навіть з найбільш упоротимі своїми противниками, якщо такий союз був на користь країні.

При Порошенко у нас не було б показухи з Новими Санжар і міністром охорони здоров’я на самоізоляції. Якби він залишився при владі, то українські медики вже б мали реальний досвід роботи з коронавірусів.

Порошенко б задіяв у боротьбі з епідемією десятки тисяч волонтерів, раніше допомагали зупинити російську агресію, і не думав би про збереження власного рейтингу.