Війна

Донька ветерана АТО, який вчинив самоспалення, зізналася, що б сказала Зеленському

0

Донька ветерана АТО Миколи Микитенка, який здійснив акт самоспалення у Києві через незгоду з політикою Володимира Зеленського, зізналася, що хотіла б зустрітися із президентом, аби висловити йому те, чого не зміг сказати її тато. Про це Юлія Микитенко розповіла в інтерв’ю для “Радіо Свобода”, передають Патріоти України.

Зауважимо, що напередодні, 21 жовтня, в день спомину свого батька вона вкотре звернулася до Офісу президента із проханням відреагувати на її відкритий лист.

“Однозначно (зустрілася б із Зеленським. – Ред.). Як мінімум, я б сказала йому, щоб він почав нормальний діалог і зі мною, і з іншими ветеранами, щоб не було оцієї політики повного мовчання, глухого, по відношенню до свого суспільства, яке обрало тебе президентом”, – заявила дівчина.

Вона зазначила, що, зрештою, президент – це обрана людина, на яку покладає обов’язки суспільство. І коли воно не задоволене, то має право вимагати якоїсь відповіді.

“Я теж є частиною цього суспільства. Навіть не як військовослужбовець. Як ветеранка, як громадянка країни хочу почути відповіді на питання, які турбують мене, турбують військовослужбовців і ветеранів”, – підкреслила Микитенко.

Донька загиблого ветерана АТО висловила переконання, такий діалог із владою на сьогодні цілком можливий. “Все можливо. Залежить від бажання бачити чи не бачити проблеми в своєму суспільстві”, – додала вона.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16