Політика

“Досі не можу повірити що це сьогодні, а не 7 років назад”: Влада Зеленського остаточно пішла шляхом Януковича

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Допис відомого українського політолога Андрія Смолія.Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено.

“А це нічого не нагадує?

Влада Зеленського остаточно пішла шляхом Януковича-Лукашенка.

Вже й автозаки на дорогу виставлені. Якраз в тому місці де стояла беркутня під час бійні на Грушевського в січні 2014го.

Різануло око. Досі не можу повірити що це сьогодні, а не 7 років назад…

Що заважає Зеленському? ФОПи? Люди що мирно протестують і мають свою позицію? Але ні, він озлоблено готовий кидати «космонавтів» на Майдан Незалежності, перегороджувати вулиці та заповнювати центр Києва правоохоронцями.

Не даремно в бюджеті на 2021 рік для ДБР/ОГПУ/ОП долаткові мільярди, а для армії недовиконане оборонне замовлення.” – пише Смолій.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16