Політика

Досі немає кращого міністра, він дійсно потужний, – Зеленський про Авакова на велопробігу

0

“Досі немає кращого міністра, так і є. Я вважаю, що він дійсно потужний міністр. Я розумію, через що страйк. Я відверто відповідав на це питання, що якщо людина взялася за якусь реально сенсаційну гучну справу, вона повинна її довести і наполовину її не кидати”, – Зеленський про Авакова на велопробігу з журналістами.

Хочеться засипати Зеленського епітетами з мого словника, який я досконало вивчив ще у 1990-х, при тому декого зі своїх читачів я б здивував красою та незвичністю деяких зворотів, втім я хочу спитати у тих, хто всі ці дні захищав та захищає Авакова на посту Міністра внутрішніх справ: А ви думаєте точно так як Зеленський?

Особливо хотілося почути думку від тих, хто в публічній площині регулярно називає себе найбільшою опозицією Зеленському – від Народних депутатів фракції “Європейська солідарність”, а також від блоґерів, експертів, політологів та політтехнологів, афільованих з цією політсилою.

І да: хто може закинути особисто МЕНІ, що я хоч колись підтримував Авакова? От особисто мені? Нема таких? Значить і мені питання ставити не треба на кшталт “А що там…?”, намагаючись змістити акценти. Я питаю у конкретних людей, які є у мене в Друзях. Дякую.

Назар Приходько

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist