Політика

“Досі немає кращого міністра”, – Зеленський знову обнулив Авакова перед журналістами

0

Президент України відреагував на страйки щодо відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Володимир Зеленський розповів, чи вважає його потужним міністром, інформує 24 канал.

Питання про Авакова Зеленському поставили під час спілкування з журналістами, відео з якого опублікувала “Українська правда”. В нього спитали, чи досі він вважає Авакова потужним міністром і що думає про протести проти нього.

Досі немає кращого міністра. Я вважаю, що він дійсно потужний міністр. Я розумію через що страйки, – заявив Зеленський.

За словами Зеленського, Аваков повинен довести справу про загибель журналіста Павла Шеремета до кінця. Адже саме він є стейкхолдером (зацікавлена або причетна до справи сторона).

“Якщо людина взялася за якусь реальну, сенсаційну, гучну справу, вона повинна її довести та не повинна її кидати. Така сама ситуація з паном Арсеном Борисовичем. Я вважаю, що він повинен закінчити справу Шеремета. Тому що для суспільства він її стейкхолдер. І він повинен це довести до кінця”, – заявив Зеленський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist