Різне

“Довангувались…”: Росіян та жителів ОРДЛО готують до “нового статусу”

0

Суспільно-політичне життя країни окупанта відстежувати і аналізувати потрібно і важливо, ну, повинні ж ми знати, до чого нам бути готовими з таким сусідом і “братом”.

Росія, до речі, присвячує відстеження нашому житті до 70% ефірного часу. Ясна річ, вибираючи тільки новини з “душком” або ж професійно куховарячи цей самий “душок”, тобто – продукуючи відверті фейки.

Про свої досягнення в країні у новинах росіяни говорять мало, ретельно зважуючи і просіюючи центрально канальні новини. Тому перли “Вологодська область вийшла в лідери РФ по вошам” можна прочитати виключно на місцевих сайтах.

А ось для ОРДЛО РФ новини подає порційно, виважено, і прицільно.

Я не про офіційні ЗМІ, – ясна річ, що російські телевізійні канали в ОРДЛО люди “їдять” з телевізійної “лопати” нарівні з громадянами РФ, для ОРДЛініі окремо не готують, – я про соцмережі. Саме в них новини подаються швидше як інформаційний продукт для підготовки громадської думки.

Так тут було в 2013-2014-му, коли готували “повстання Донбасу проти майдаунів”. Інформаційне розгойдування йшло саме в соцмережах, де масово постили “Ванга пророкує розквіт Донбасу в складі Росії”, “Росія стане новим Ковчегом для радянських республік”, “Україна скоро перестане існувати, виживуть лише мешканці Донбасу” …

Соцмережі, як і всі російські ресурси заполонили передбачення, одкровення старців, таємні клинописи Майя, ворожіння, астрологічні прогнози, інтерв’ю з екстрасенсами і ясновидицями, які всі, як один пророкували Україні загибель, а Донбасу процвітання в складі РФ.

Люди перешіптувалися, передруковували “одкровення” і розносили по сусідах і колегах.

Синхронно з вангованієм в соцмережах в церквах Донбасу (Московського патріархату) священики в проповідях почали посилатися на “таємні знання церкви”, ясновидців священиків, сибірських старців, печерників, бачення, сни, пророцтва, які говорили про те ж – “Україна припинить існувати, а Донбас буде розквітати в складі РФ”.

Кожна проповідь в церквах МП на Донбасі починалася “в Сибіру в печері живе (жив) старець-схроннік, святий відлюдник, якому ще в 1917-му році було бачення Богородиці, яка сказала, щоб він ніс в світ святу вість – Росія буде процвітати, а жителям Донбасу потрібно повернуться в колиску свою “.

По ринкам і супермаркетам стали кидатися “матінки-черниці” або “батюшки-відлюдники” і віщати тихо біля каси – “син мій, нікому не говорив, тобі скажу, скоро буде велика біда на Україні, горе страшне, щоб його уникнути потрібно бути ближче до РФ, всі, хто буде в складі РФ, з вірою царем і батьківщиною, ті врятуються”.

Досить велика частина населення Донецької і Луганської областей взяли своє рішення “я проти України, я за Росію, я росіянин”, пішли воювати в ополчення і стали завзятими апологетами “новароскіх” ідей, виключно після того, як повірили в святі писання-передбачення.

Зараз в ОРДЛО популярний тролінг – “ну, а що там Ванга каже з цього приводу”, а коли між собою сваряться “новароси”, перше, що летить – “ну, що наванговался”. Так-так, люди з найкращою в світі радянською освітою, повірили в газетно-соціальні “новини” “а Ванга говорила”. Передбачення, ворожіння на картах, екстрасенси, “Ванги”, астрологи, ясновидиці старці з квитком КПРС і званням полковника КДБ сприймалися критичним більшістю жителів Донбасу, як месія.

Ось вам і ступінь освіти, та масштаб контролю і зріз соціуму.

Я вже промовчу про те, що до сих пір там в тренді “викатати яйцем, щоб укроп на КПП не чіплявся”, “приворожити”, “змовити на …”. Там навіть ополченців від куль укропских заговорюють. Тобто рівень нігілізму населення (я ж не можу написати тупості і дебільності, мені потрібно толерантно), а також деградація населення до рівня середньовіччя і “палити відьму, вона мене не вилікувала від сифілісу” – по суті, є одним з факторів інформаційного управління соціумом , тобто інформаційним зброєю.

І, що найстрашніше, введи в дію цей прийом в будь-який з областей України, він буде успішним і дасть результати, “бо моя Сусідка відьма, мені ясновидець батюшка у церкві сказав, “что йому віденіє було”.

У ОРДЛО і в РФ новий виток “вангізма”. Тепер політтехнологи відпрацьовують “боже, царя храни”, тобто готують росіян і жителів ОРДЛО до нового їх статусу – вірнопіддані государя Батюшки. У ролі государя і монарха, природно Путін.

Чому підготовку до голосування до переходу РФ в монархічну систему розпочаті серед жителів ОРДЛО, якщо вони не громадяни РФ? – запитаєте ви.

Поясню, жителі ОРДЛО в критичній їх масі, проросійські, і вони себе відмінно показали в період російського “голосування” за зміни Конституції в плані “обнулення Путіна”. З ОРДЛО активно голосували, підтримували, їхали, навіть, якщо доводилося платити за квиток.

Жителі ОРДЛО навіть плакали на виборчих дільницях, “Росія нам дозволила голосувати за зміни Конституції РФ, а значить, визнала, ось-ось і ми в Росії”. Природно їх потенціал, буде використаний і при обнуленні РФ.

Тому Росія почала активну підготовку громадської думки щодо переходу до монархії, в тому числі і серед жителів ОРДЛО.

Стратегії все ті ж – ясновидці, старці, екстрасенси, “ванга”, астрологи, і Московський патріархат. Церкви ОРДЛО МП почали активну пропаганду “крім монархії немає іншого богом обраної влади” серед населення ОРДЛО.

Новини із зони, цитата з соцмереж: “Старець Ієронім Санаксарський передбачив виникнення глобальної Російської Імперії. Православний старець з Мордовії Ієронім Санаксарський передбачив Третю світову війну, учасниками якої стануть Китай, США і деякі країни Європи. Росію ж глобальний конфлікт практично не торкнеться, більш того, після його закінчення вона стане головною світовою державою.

За пророцтвом старця, в утворену Російську імперію увійдуть території, розташовані в Північній Америці, Азії та Європі. Ієронім вважав, що до нової імперії приєднаються також Болгарія, Греція, Італія та Словаччина.

А православний старець з Афона Паїсій Святогорець передбачив, що після розпаду СРСР і завершення “періоду випробувань”, пов’язаних з крахом цієї держави, в Росії відродиться монархія”.

Тему “обнулення РФ” підтримує і священик-сепаратист з Ровеньків Олександр Авдюгін, що закликав в 2014-му “мочити укропів” і організував рух “православні проти укро-танків.

Цитата: “Не передбачали, а припускали, навіть швидше міркували … Авторських письмових підтверджень немає, є записи тих, хто їх слухав. Тобто свідоцтва, а вони, як відомо, бувають вкрай суб’єктивні. Хоча, як на мене, самодержавство єдина суспільно політична формація, яка є прийнятною і продуктивної для народу нашого. Ми ментально до неї схильні. Все інше, привнесене з Заходу, у нас не приживеться”.

До речі, в темі “православна монархія” в Росії підняли тему і “Новоросія”. І тепер “святі старці” з ФСБ глаголять, що, якщо РФ стане монархією, вона стане нею в межах тої монархічної держави, яка була до революції 1917-го року (революція не правильна, Ленін-агент Німеччини), а значить, Україна буде частиною монархічної РФ, як була до 1917-року.

Ідеї ​​монархізму будуть просуватися і через агентуру ФСБ, що працює під видом МП в Україні. Такщо проросійським любителям ідей ЦК КПРФ, союзу меча і орла, доведеться або хрестик одягати, або труси знімати. Хоча, в голові тріколорадніка з утворенням “вмію писати хмамілійе” вільно поміщаються взаємовиключні речі.

У 2014-му році на Донбас потягнулися і православні козаки-монархісти, і комуністи-монархісти, і демократи-монархісти.

Дуже часто над камуфляжним “тачанками” з перероблених машин, БТРами або танками, заїзджавшими в ОРДЛО з території РФ, майоріли зелені прапори з золотою короною “За царя и отечество” поруч з червоними прапорами “трудовий прапор заводу …”, і “визволителі” несли жителям ОРДЛО “розумне, добре, вічне” – “Путін – це цар Микола в реінкарнації”.

А “народ Донбасу” все тріколорадноє вітав, від “це наші православні брати-мусульмани” до “боже царя храни в ім’я батька, сина і ЦК КПРС”.

До речі, першими лідерами в ОРДЛО, як і першими командирами місцевих терористично-колабораціоністських формувань були місцеві члени КПУ, православні комуністи.

Православні комуністи! – вдумалися, вчитались. До речі, у багатьох з цих людей була вища освіта, як і у тих, хто підтримував їх. Ну, то таке.

Так як пишу я російською мовою виключно для освіти жителів ОРДЛО і Росії, то думаю, що, входячи в православний комунізм, їм потрібно освіжити знання про види монархії, існуючі у світі.

Так монархії розрізняються за видами обмежень, встановлених для монарха:

Абсолютна монархія – монархія, що припускає ніким і нічим необмежену владу монарха. При такій монархії влада передається у спадок або при призначенні монархом свого наступника. При абсолютній монархії можливі існуючі органи влади повністю підпорядковані монарху, а воля народу офіційно може виражатися максимум через дорадчий орган (в даний час Саудівська Аравія, ОАЕ, Оман, Катар).

Конституційна монархія – монархія, при якій влада монарха обмежена конституцією, неписаним правом або традиціями. Конституційна монархія існує в двох формах: дуалістична монархія (Австро-Угорська імперія 1867-1918 рр., Японія 1889-1945 рр., Німецька імперія 1871-1918 рр. В даний час існує в Марокко, Йорданії, Кувейті і, з деякими застереженнями, також в Монако і Ліхтенштейні) і парламентарна монархія (в даний час Данія, Швеція).

Парламентська монархія – вид конституційної монархії, в якій монарх не має влади і виконує переважно представницьку функцію. При парламентарній монархії уряд відповідальний перед парламентом, який має більшу владу, ніж інші органи держави (хоча в різних країнах це може змінюватися) (приклад влади – Великобританія).

Дуалістична монархія – вид конституційної монархії, в якій влада монарха обмежена конституцією і парламентом у законодавчій області, але в заданих ними рамках монарх має повне право вільно прийняття рішень (в даний час Марокко, Йорданія). Монарх має право призначати уряд.

Теократична монархія – дуже рідкісний різновид монархії, при якій вся політична влада зосереджена в руках монарха, який крім державної влади здійснює ще й владу духовну (є главою Церкви), тобто релігія і політика пов’язані між собою дуже тісно, ​​і часто одне випливає з іншого. Правитель є своєрідним намісником Бога на Землі, і всі важливі питання вирішуються по божественним вказівок, одкровень або законам. (В даний час Ватикан і Саудівська Аравія).

Ну, думаю, що православні комуністи РФ зійдуться на конституційній формі монархії, хоча Путіну ближче теократична форма, але поки живий полковник Гундяєв, Путін не зможе претендувати і на цей трон. А ось після смерті Гундяєва …

А в ОРДЛО пора б вводити посади писаря і вчити правила монаршого етикету, як чолобитну цареві подавати, як поклони бити.

Я б ще повернула кріпосне право і заборонила айфони, інтернет, комп’ютера і електрику.

“Ми, жителі лугандонского повіту, вірнопіддані раби Божі, вірою і правдою служити готові царю нашому батюшці, Володимиру Володимировичу, чолом б’ємо, Государю царю і великому князю російському”.

Олена Степова, Обозреватель

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів