Новини

Довжелезні черги зі “швидких” у Москві: влада мовчить. Це кінець режиму.

0

Росіян у соцмережах буквально підірвала серія фото та відео з довжелезними чергами зі “швидкими” у Москві та її передмістях. У людей було лише одне пояснення: епідемія коронавірусу, з’явилося багато нових хворих, пише 24 канал.

Низка фото та відео з чергами зі “швидких” з’явилися у мережі у п’ятницю, 10 квітня.

Пікантності ситуації додавало те, що більшість відео публікували у соцмережах, власне, працівники цих “швидких”, які стояли у чергах.

Сьогодні працюю на “швидкій” у нічну зміну. З Мітіно (район Москви – 24 канал) везли пацієнта в лікарню у Новогорськ (район міста Хімки Московської області – 24 канал). Мабуть, у Москві немає куди. Я ще такого не бачив за шість років! Стоїмо в черзі, – написав, наприклад, медик Олег Пихтін.


Звісно, не тільки лікарі публікували записи – є й відео та фото від свідків, звичайних мешканців Москви. Що цікаво, судячи з відео й фото, черга під лікарнею стояла і в світлий час доби, і в темний.

Москвичка Надія Зубакова оприлюднила відео, яке передав їй друг, який працює на “швидкій”. У записі чоловік розповідає, як медики їхали до “госпіталю ветеранів” але прилеглі до медичної установи вулиці були забиті такими ж автомобілями “швидкої”.

Оце так, на дві вулиці черги! Це ми тепер до вечора без обіду простоїмо тут, – каже автор відео.

Згодом у мережі спробували “заспокоїти” людей: мовляв, це ніякий не коронавірус, просто “швидкі” закінчили зміну і стоять у черзі на дезинфекцію. Такі пояснення москвичі, м’яко кажучи, висміювали.

Чи є офіційні коментарі з приводу ситуації з чергою зі “швидких”? Так, офіційний коментар є. У суботу, 11 квітня, ситуацію офіційно прокоментували в оперативному штабі Москви, про що написали, наприклад, у “Комсомольській правді”.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією потік пацієнтів в останні дні дійсно збільшився. Усіх пацієнтів розмістять у стаціонарі, вони отримають необхідну медичну допомогу,
– сказали в оперштабі столиці РФ.

Прикро, але влада так і не відповіла на запитання, з якою швидкістю приймають зі “швидких” хворих до лікарень. Адже “швидкі” просто так людей не привозять (перепрошуємо за вимушену тавтологію).