Політика

Дружина Шарія в черговий раз відзначилася спалахом агресії до України: Казанський гостро відреагував

0

Дружина Шарія назвала українців державою нeвдaх, розсердившись після історичної перемоги збірної України над Іспанією напередодні.

Дружина кремлівського блогера Анатолія Шарія в черговий раз відзначилася спалахом агресії до України. Після історичної перемоги збірної з футболу над Іспанією в Києві Ольга Шарій назвала українців державою нeвдaх.

На її запис в телеграм-каналі звернув журналіст і блогер Денис Казанський, який відзначив бажання втекла з України подружньої пари блогерів з приводу написати гидоту про країну.

“Мать моя родная. Выиграли раз в сто лет со счетом 1-0. Теперь будем год праздновать. Уже даже президент поздравил. Как страна нeудaчникoв”, – заявила Шарій.

При цьому Казанський зазначив, що дружина кремлівського блогера ніколи не відрізнялася інтересом до футболу, однак на тлі загальної ейфорії і найважливішої перемоги не втрималася від спокуси написати чергову гидоту про Україну.

“Коли НЕ цікавишся футболом, але дуже хочеться написати якусь гидоту про Україну – виходить так”, – написав він.

P.S Згодні з Денисом?

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist