Суспільство

“Дружина вбивці”: У Маріуполі лікарка образила дружину українського розвідника

0

У Маріуполі сімейна лікарка назвала пацієнтку, у якої чоловік служить в ООС, “дружиною вбивці”. Про це повідомила у Facebook ексжурналістка і ветеранка АТО Олена Білозерська.

Інцидент стався з дружиною її товариша по службі-розвідника, який нещодавно повернувся на передову після серйозного поранення.

“”Пішла до неї сьогодні моя дружина заключати декларацію і дізналася, що вона “жена убійци”. Бо лікар попросила її говорити російською, на що дружина відповіла, що говорить лише українською, а лікар хай говорить як вміє. Після того, медсестра, яка була на той час в кабінеті, щось сказала лікарю, на що лікар відповіла: “Да, это жена убийцы””, – цитує Білозерська військового.

За її словами, лікарку звуть Лідія Бондарук. Вона працює в амбулаторії № 8 в Маріуполі.

  • У Кропивницькому активісти Національного Корпусу провчили водія маршрутки, який відмовив ветерану АТО в безкоштовному проїзді.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16