Новини

Дубілет сфальсифікував результати електронного перепису, – Український центр громадських даних. ІНФОГРАФІКА

0

Аналітики порівняли дані електронного перепису, представлені Кабміном наприкінці січня, і Державної служби статистики. Вони виявили, що дані за всіма пунктами ідентичні, тільки результати Кабміну помножено на 0,888. Це змушує їх припустити фальсифікацію.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Порівняти результати електронного перепису з даними Держстату вирішили співробітники Українського центру громадських даних, інформує Цензор.НЕТ.

“Важко пояснити причину такого бажання, але вирішили ми подивитися, наскільки статево-вікова структура населення, представлена ​​в “Оцінці…”, корелює з даними, які містить цей сайт Державної служби статистики України”, – сказано в повідомленні на сайті організації.

Представники Центру виявили, що і в представлених Дубілетом результатах електронного перепису, і в офіційних даних Держстату дотримується приблизно однакове співвідношення між статево-віковими групами.

Дубілет сфальсифікував результати електронного перепису, - Український центр громадських даних 01

“І тут закралася підозра. А що, якщо ніякої “екстраполяції” насправді не було? А було тупо множення даних Держкомстату на коефіцієнт 0,888 (або 88,8%)? А незначні відмінності у співвідношеннях – це лише результат округлення (тому що не комільфо вказувати у висновку, у нас 8110 378,392 (триста дев’яносто дві тисячні) осіб підраховано)”, – припустили дослідники.

Дубілет сфальсифікував результати електронного перепису, - Український центр громадських даних 02

Помноживши дані Держстату на 0,888, вони отримали результати, які практично збігаються з результатами електронного перепису. Результат, за їхніми словами, не збігся тільки для однієї статево-вікової групи – жінок 15-24 років (1 млн 741 тис. осіб замість 1 млн. 740 тис. осіб).

Дубілет сфальсифікував результати електронного перепису, - Український центр громадських даних 03

“Отже, підіб’ємо підсумки. По-перше, п.Дубілет і його команда сфальсифікували загальнонаціональне дослідження, свідомо ввівши в оману всю Україну. По-друге, зробили це тупо і безглуздо”, – вважають в Українському центрі громадських даних.

Нагадаємо, населення України, згідно з даними так званого електронного перепису станом на 1 грудня 2019 року, становить 37 млн ​​289 тис. осіб. Ця цифра враховує тільки чисельність населення на підконтрольній українській владі території України, тобто в неї не ввійшли жителі окупованих територій та окупованого Криму.