Політика

Дубінський блокує підписання “антиколомойського” закону

0

У Верховній Раді України зареєстровано два проекти постанов, що блокують підписання антиколомойського закону про банки головою парламенту та президентом.

Про це свідчать дані на сайті парламенту.

Так, до розгляду постанов у сесійній залі підписання закону заблоковане для глави парламенту Дмитра Разумкова і відповідно для президента Володимира Зеленського.

Зокрема, на сайті ВР зареєстровано 2 проекта постанов №№2571-д-П – 2571-д-П1 “Про скасування результатів голосування Верховної ради України від 13.05.2020 року про прийняття в другому читанні і в цілому проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”. Автори документів – позафракційний Антон Поляков і нардеп від фракції “Слуга народу” Олександр Дубинський.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада ухвалила так званий “антиколомойський” закон про банки (№2571-д “Про внесення змін до законів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”) у другому читанні. За нього проголосували 270 народних депутатів.

Цей законопроект залишався останньою умовою для продовження співпраці з МВФ.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist