Суспільство

Дубінський просить “слуг” зібратися для обговорення “несправедливо” накладених на нього санкцій США

0

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський закликав скликати позачергове засідання фракції СН. З таким зверненням він звернувся до голови фракції пропрезидентської партії Давида Арахамії, а також до його заступника Олександра Корнієнка, передають Патріоти України з посиланням на видання Страна.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

У зверненні він написав, що проти нього було вчинено провокацію з боку “непорядних опонентів, які написали брехливий донос у державні установи США”.

“Наполягаю на негайному проведенні засідання фракції, оскільки в ЗМІ і соцмережах нашими політичними опонентами ця ситуація використовується як предмет шантажу президента України і парламентської більшості, яка його підтримує”, – написав Дубінський.

Також політик анонсував пресконференцію, де він відповість на питання щодо санкцій США.

Додамо, що особистий сайт Дубінського “dubinsky.pro” перестав працювати і відкривається з перебоями.

“Так співпало, що ми зараз просто міняємо хостинг. Через добу все буде доступно і з комп’ютерів, і з мобільних”, – так політик пояснив збої в роботі сайту.