Суспільство

Дубінський – шеф-редакторці “Бабеля”: “Хочете, щоб я вас трусами по обличчю відшмагав?”

0

7 липня народний депутат України із фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський опублікував у своєму Telegram-каналі аудіозапис-звернення до шеф-редакторки видання “Бабель” Катерини Коберник щодо новини про зйомку Дубінським у Києві промо-ролика, пише видання gordon.ua.

“Катю, у мене запитання, драстуйте. А от ви пишете х…йню, що мене привезли на джипі на міст, а я там пересів на велосипед – ви впевнені в цій х…йні? Чи хочете, щоб я вас трусами по обличчю відшмагав? Я можу. Давайте почнемо”, – ідеться в аудіо.

Після цього нардеп назвав видання “говнобабелем” і заявив, що “не дарма його викупив [заступник глави Офісу президента України] Кирило Тимошенко через якихось підставних автобізнесменів”.

У Facebook Дубінський написав, що на “Бабелі” “будь-яка, навіть найдурніша новина – $400. Звертайтеся до Катерини Коберник, вона там на касі”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist