Суспільство

«Думаєте, Бога за бороду зловили? Це пряма дорога до Ростова, якщо, звичайно, встигнете»: Волонтер жорстко звернулася до команди Зеленського

0

Наталя Юсупова зазначила в своєму блозі на сторінках видання «Обозреватель», що події, які відбуваються в Україні за президента Володимира Зеленського, можна охарактеризувати лише одним словом – жесть. Волонтер пояснила, що патріоти своєї країни стали ворогами чинної влади, так само як і волонтерське співтовариство.

Про військових влада взагалі забула, як і про те, що війна на Донбасі триває. Більш того – військових, волонтерів та ветеранів відкрито пресують, вже не соромлячись і не криючись. А закликати до моралі тих, хто опинився сьогодні на вершині українського владного Олімпу – просто витрачати час даремно. Адже у них немає ніяких бажань.

У медіа-просторі з’явилося багато інформації про те, як переслідують і відкривають кримінальні справи на людей, які критикують нинішню владу, або просто незгодних з політикою держави. Для атак на акаунти незгодних задіяні сотні ботоферм.

Людям просто не дають нормально працювати. У зв’язку з цим хочеться запитати у представників сьогоднішньої влади – ви що, дійсно думаєте, що схопили Бога за бороду? Скільки вже було таких персонажів – і де вони зараз? Адже це пряма дорога на Ростов – якщо, звичайно, встигнете.

Джерело: Replyua.net

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16