Суспільство

“Дуже схоже, що Газманов брав Берлін і печенігів підбивав”. Газманова висміяли за фото з орденами

0

Актор Стас Садальський на своїй офіційній сторінці в Instagram розкритикував фото російського співака Олега Газманова, на якому той зображений у військовому кітелі із численними орденами й медалями, пише видання Гордон.

“Дуже схоже, що Олег брав Берлін і печенігів підбивав, брав Шипку й Ізмаїл. А ви так не вважаєте? Свіже фото з його Instagram”, – написав Садальский, зробивши скріншот із відео, яке Газманов опублікував на своїй сторінці.

“Клоун”, – підтримали Садальського фоловери.

“І не соромно їм носити ці нагороди?” – дивуються підписники актора.

“Весільний генерал”, – прокоментували публікацію користувачі.

Газманов опублікував в Instagram відео, у якому його знято в кітелі з орденами 9 травня.

“Дорогі друзі, з Днем Перемоги!” – підписав він публікацію.

Садальський народився 1951 року в Росії. До початку акторської кар’єри працював учнем токаря на Ярославському моторному заводі – Садальського не брали в театральні інститути через неправильний прикус. 1970 року він зіграв свою першу роль у кіно.

Із 2008 року актор веде блог на платформі “Живого Журналу”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist