Суспільство

Два мажорні ресторани в Конча-Заспі поблизу помешкання Зеленського продовжують працювати

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

З фейсбуку Андрія Смолія:

Два мажорні ресторани в Конча-Заспі поблизу помешкання Зеленського продовжують працювати.

Як повідомляють журналісти та очевидці ресторани «Queen Country Club» та «Fabius» де часто відпочивають та розважаються топ-чиновники працюють. Перший взагалі відкритий та приймає відвідувачів, в другому охоронець запускає гостей «за домовленістю». Це все що треба знати про те як чергові «Велюри» виконують карантин вихідного дня. І я переконаний, що таких закладів є ще з десяток, де власники мають можливість «порішати».

Зате більшість бізнесу сьогодні закрита на замок. І де справедливість? Карантин значить для всіх, а не загрібання грошей лопатою для інших.

Пане Зеленський, пане Шмигаль, ви казали що закон один для всіх, то чому виходить так що обрані «велюри» та «епіцентри» далі працють? Чи справедливо це по відношення до інших, хто сьогодні втрачає роботу та свій бізнес?

Андрій Смолій

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16