Суспільство

Двоє суддів у справі Стерненка пішли у відставку

0

Двоє суддів Одеського апеляційного суду Альбіна Кадегроб і Вадим Прібилов пішли у відставку. Раніше вони розглядали апеляційну скаргу екслідера одеського “Правого сектора” Сергія Стерненка у справі нібито викрадення депутата Сергія Щербича.

Як повідомляє сайт Вищої ради правосуддя, розгляд матеріалу про звільнення суддів з посад за загальними обставинами відбувся в четвер, 10 червня.

“10 червня 2021 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами, а саме у зв’язку з поданням заяв про відставку Кадегроб Альбіну Іванівну – з посади судді Одеського апеляційного суду; Прібилова Вадима Михайловича – з посади судді Одеського апеляційного суду”, – йдеться у повідомленні.

Пізніше Стерненко в телеграм-канал повідомив, що ВРП проголосувала за звільнення суддів.

Двоє суддів у справі Стерненка пішли у відставку: названо імена

Відзначимо, що Кадегроб і Прібилов були в складі колегії суддів, яка виправдав Стерненко в справі про розбій з вимогою “300 гривень”. У той же час його визнали винним у викраденні людини, але покарання не застосовано через минулі строків давності. За звинуваченням в незаконне поводження зі зброєю Стерненко визнали винним і засуджений на 3 роки позбавлення волі з заміною на 1 рік умовно.

Двоє суддів у справі Стерненка пішли у відставку: названо імена

Джерело: OBOZREVATEL