Політика

Джо Байден готує новий удар по Володимиру Путіну

0

Адміністрація президента Джо Байдена готує новий удар по Володимиру Путіну. З США можуть бути вислані дипломати, а також введені нові санкції.

Вчора, 7 квітня, стало відомо, що адміністрація президента Джо Байдена готує новий удар по Володимиру Путіну. З США можуть бути вислані дипломати, а також введені нові санкції. Такі дії стануть відповіддю Штатів на хакерські атаки Росії, які пройшли в лютому 2021 року. Про це повідомляє Діалог.UA з посиланням на Bloomberg.

Відразу кілька джерел підтвердило, що відповідні заходи вже готуються. Так, будуть вислані дипломати РФ, які, за даними США, проводять розвідку. Також введуть санкції проти найближчого оточення Путіна. Крім того, санкції торкнуться всіх російських держорганів, які хоч якось пов’язані з втручанням у вибори.

До цього повідомлялося, що санкції перекриють Москві доступ до секретних технологій США, які можна використовувати, в тому числі, для створення хімічної зброї. Також це зупинить технологічний розвиток РФ. Раніше повідомлялося, що Росії не варто побоюватися серйозного характеру санкції пакета і на те є вагома причина. Білий дім напевно захоче, щоб Кремль допоміг США умовити Іран відновити свій без’ядерний статус. Нагадаємо, нові санкції США відріжуть РФ шанси на розвиток в майбутньому. Йдеться про високі технології, без яких Росія не зможе розвивати свою бюджетоутворюючих галузь – видобуток нафти і нафтопереробку.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16