Політика

Джон Сміт : Майдан проти Зеленського неминучий

0

Для мене абсолютно очевидно, що Майдан проти Зеленського неминучий. Він і мафія за його спиною діють з такою зневагою до закону, що іншого шляху у народу не залишиться. Окрім цього Зеленський особисто повісив на себе вже стільки чисто кримінальних епізодів, що у випадку зміни влади він гарантовано відправляється на нари, а в гіршому сценарії навіть повторює долю румунського колеги на стадіоні. Справи проти нього навіть простіші, ніж у Януковича з його листом.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Саме тому Зеленський сам не піде. Його оточення вже давно це йому пояснило і змусить тепер його іти на будь-який злочин, але владу не віддати.

Та в якийсь момент вони зрозуміють, що втриматися не вдається. Жодний диктатор в Україні не зможе втриматися проти народу. В цей момент вони увімкнуть план Б, який в них вже теж заготовлений: вони кинуть Зеленського на розтерзання публіки.

Льоні Голубкову в МММ завжди заготовлена одна участь: з самого початку марнославство актера більш хитрі організатори використовують, щоб він торгував таблом, записував роліки, відволікав увагу на себе, але в кінці його кидають обкраденому натовпу.

За задумом замовників козел відпущення випускає пар в свисток, розгніваний натовп розходиться, замовники залишаються при своєму. Та найважливіший момент: зникає ключовий свідок, який в курсі всіх схем ОПГ.

Ось саме тому ми зобов’язані не допустити знищення Зеленського руками якихось боцманів. Після зміни влади Україна буде зобов’язана перемогти кримінально-олігархічні клани медведчуків-коломойських-пінчуків. Знищити їх раз і назавжди. З гарантією. В іншому випадку революція не має сенсу. Тому ми зобов’язані конфіскувати майно мафії, позбавити мафію медійних і фінансових ресурсів, а самих хрещених батьків і їхніх шісток садити.

Зеленський в цій історії – ключовий свідок.

Цей ключовий свідок має потрапити у руки нашого правосуддя і дати свідчення в нашому суді. І ми зобов’язані не допустити його втечі, або знищення його у революційному угарі.

Ось саме це і є те єдине, чого я хочу побажати Зеленському до Дня народження.

Джон Сміт