Суспільство

«Ефект Велюру»: «Слуга народу» показав, як в розпал карантину відвідав концерт Монатіка

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Юрій Камельчук під час карантину відвідав концерт в нічному клубі.

Так, чоловік розважався у Ibiza Beach Club (Одеса) на концерті співака Monatik. Відповідне відео розмістив сам нардеп на своїй сторінці у Facebook.

“Монатік, дякую за настрій та енергію! Тепер можна знову в робочий Ритм. Кожний LOVить Ритм…” – написав Камельчук.

Відзначимо, що раніше Камельчук у ефірі парламентського телеканалу “Рада” запевняв, що пандемія коронавірусу і все, що відбувається під час неї, – це “афера”.

“Все це тільки для того насправді, щоб у всьому світі відбувся економічний переподіл. І те, що зараз відбувається в Україні, – насправді це калька з багатьох інших країн, зокрема, європейських. Є, на жаль, вимога міжнародних фінансових корпорацій, які працюють у зв’язці з фармкомпаніями”, – заявив нардеп.

За словами політика, їх метою є нібито максимальне зниження рівня життя людей та цілих країн.

“Ми повинні проконтролювати, як поводяться у даній ситуації і будуть поводитися потім всі засоби медицини, зокрема, Міністерство охорони здоров’я. Тому що ця історія буде у нас до весни наступного року, а після цього, мені здається, повинні летіти голови просто всіх тих, хто брав участь у цій афері”, – сказав Камельчук.

Пост нардепа про концерт.

Джерело: OBOZREVATEL

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16