Різне

Екіпаж Crew Dragon приєднався до МКС і остаточно відправив увесь Роскосмос з Рогозіним на концерт до Кобзона

0

Після успішної процедури стикування екіпаж корабля Crew Dragon покинув корабель та приєднався до астронавтів на борту міжнародної космічної станції. Місія Demo-2 триватиме до 120 днів.

24 канал спостерігав за стикуванням та підготовкою до відкриття шлюзів. Тепер астронавти NASA Роберт Бенкен та Дуглас Герлі продовжать свою місію на борту МКС разом зі своїми колегами: американським астронавтом та командиром МКС Крісом Кесіді й двома російськими космонавтами та бортінженерами МКС Анатолієм Іванишиним та Іваном Вагнером.

Перехід астронавтів на МКС

Після того, як корабель SpaceX Crew Dragon пристикувався до Міжнародної космічної станції – розпочався процес підготовки до переходу його екіпажу на борт станції. Весь процес зайняв приблизно годину часу. Річ в тім, що перед тим, як відкрити люки, потрібно нормалізувати тиск на борту корабля Crew Dragon та на станції. Лише після цього екіпаж може перейти на станцію.

Прибуття на станцію розпочалося з невеликого курйозу – астронавт Дуглас Герлі під час переходу вочевидь вдарився лобом, оскільки потирав брову поки екіпаж готувався до першої онлайн-конференції.

Екіпаж Crew Dragon розповів, що корабель поводив себе під час польоту очікувано добре і великої різниці між польотом та тренувальними вправами на симуляторах не відчувалося. Крім того астронавти зазначили, що вони добре виспалися під час відпочинку в кораблі.

Цікавий факт! Астронавти корабля  Crew Dragon під час польоту дали йому нову назву – Endeavour. Так називався п’ятий та останній шатл США.

Тепер астронавти продовжать свою місію на станції. Остаточний її термін ще не визначено, але NASA націлена на 120 днів, позаяк це максимальний термін перебування корабля Crew Dragon на орбіті.

Варто зазначити, що мовиться про конкретний корабель, який бере участь у місії Demo-2. Такий невеликий термін перебування зумовлений тим, що сонячні панелі на кораблі не захищені спеціальним шаром, а відтак швидко деградують під впливом радіації та інших чинників у відкритому космосі.

Наступні кораблі від SpaceX, які доправлятимуть астронавтів на МКС, матимуть такий захисний шар та зможуть набагато довше перебувати у космосі.

Варто також додати. що космічні кораблі Crew Dragon – багаторазові. Однак контракт з NASA має одну важливу деталь – доправлятимуть американських астронавтів на станцію лише нові моделі Crew Dragon. Тобто повторно вони не літатимуть, принаймні в рамках місій NASA з доправлення астронавтів. Саму ж капсулу SpaceX зможе використовувати у вантажних місіях із забезпечення МКС.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua