Новини

“Економіку не можна врегулювати кримінальними справами і штрафами! Вони думають, що за замовчуванням все розсмокчеться. Не розсмокчеться”, – Філатов про політику центральної влади під час карантину

0

Мер Дніпра Борис Філатов різко розкритикував політику президента і виконавчої влади під час проведення карантинних заходів у країні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Філатов зазначив: Спочатку вони кладуть на лопатки держбюджет, валять промвиробництво, руйнують систему держуправління і грають у піраміду ОВДП. Потім вони грабують місцеві бюджети. Потім світ накриває пандемія і вони гарячково починають шукати вихід.

У результаті, їхній управлінський геній народжує три химери:

  1. Бездумно скопіювати чужий досвід.
  2. Виділити на всю країну всього 100 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом, коли тільки Дніпро виділив 98, Кривий Ріг – 60, Вінниця – 50 тощо.
  3. Дограбувати місцеві бюджети на користь олігархів, придумавши для них податкові пільги і скасування сплати земельного податку, що йде в місцеві бюджети”.

Він продовжив: “Простий приклад. Ці клоуни кажуть, що в громадському транспорті не можна їздити більше, ніж по 10 осіб. Мовляв, так роблять у всьому світі. Так, так роблять у всьому світі. Але вам, ідіотам, потрібно було думати про те, що в усьому світі держава в пандемію дає в громадський транспорт субвенції. Допомагає приватним перевізникам, закуповує для них пальне. Вони возитимуть і повітря, якщо ви тільки покриєте їхні витрати. Як це роблять і в Китаї, і в Німеччині. Не можна просто адміністративними методами закрити проблему.

Це так не працює! Економіку не можна врегулювати кримінальними справами і штрафами!!! Вони думають, що за замовчуванням все розсмокчеться. Не розсмокчеться. Більш того, їхні “податкові пільги” вилучили з бюджетів міст (які і так несуть основні витрати на боротьбу з епідемією) на користь олігархів: Київ – мінус мільярд, Дніпро – мінус 300 мільйонів, Кривий Ріг – мінус 250 мільйонів, Кам’янське – мінус 100″ .

“І останнє запитання. Особисте. Володимире Олександровичу, ви потурбувалися про те, щоб великий бізнес не постраждав. І це правильно. Великий бізнес обіцяв допомагати. Все вірно. Скажіть, де я можу отримати в Ігоря Валерійовича хоча б декілька талонів на дизельне пальне для міського транспорту? Інших мерів це питання теж цікавить”, – резюмував Філатов.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist