Політика

Економіст: Тимошенко не соромиться “відпрацьовувати темники” друга Володі, доводячи, що ринок землі в Україні – це злочин

0

Популярний в Україні економічний експерт і блогер Михайло Кухар в своєму блозі пише про те, що дуже здивувало, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вчора на ток-шоу «Свобода слова у Савіка Шустера» практично з спідниці вистрибувала, так «танцювала» у Шустера, щоб «скасувати» Закон про ринок землі, доводячи, що українцям він не потрібен, самі вони не вміють розпоряджатися своєю землею, обдурять їх спекулянти й аферисти.

Насправді ж видно, як Тимошенко за «темниками» Москви намагається з останніх сил зірвати домовленості України з МВФ.

Михайло Кухар зазначає, Москва, хоч у них з 2001 року у самих вільний ринок землі – інвестує тонни політичних грошей, щоб не допустити такого ринку в Україні – бо це запрограмований зліт економіки в Україні, навіть при відсутності «боротьби з корупцією» та « відсутності реформ ». Здавалося б, для всіх адекватних людей все ясно, адже парадоксально, що в Росії можуть наповнювати бюджет за рахунок ринку землі і розвивати економіку, а Україна чомусь повинна бути серед відсталих держав третього світу.

«Тимошенко повторює слово в слово те, що говорила рівно також 4 роки тому. Взагалі не соромиться «відпрацьовувати темники» «друга Володі», – написав експерт.