Суспільство

Екс-депутатка від “Слуги народу” Скороход заявила, що не бачить “символу зла” в георгіївській стрічці

0

У минулому депутатка від “Слуги народу”, а нині від групи “За майбутнє” Анна Скороход вважає георгіївську стрічку символом перемоги і, відповідно, безпідставною заборону на її використання в Україні. Про це парламентарка заявила в ефірі проросійського каналу “НАШ”, передають Патріоти України.

Зокрема, коментуючи дію закону про декомунізацію, а також випадок у Львові, де копи затримали 19-річного хлопця за носіння шапки з радянською символікою (щоб подивитися відео, доскрольте новинудо кінця). На думку нардепки, українці відрізняються своєю психологією: вони все руйнують, але водночас нічого нового не будують.

“А те, що було побудовано за часів Радянського Союзу ми досі здаємо на брухт і заробляємо на цьому гроші. Хіба це не маразм”, – висловилася Скороход. Маразмом парламентарка назвала все, що пов’язано з боротьбою із комунізмом, СРСР.

“Такі випадки, які ми спостерігаємо у Львові, це хвороба суспільства, запалення мозку частини суспільства, яке ми маємо завдяки державній політиці в останні роки”, – висловила переконання нардепка.

Вона підкреслила, що у кожного своя історія і кожен має “писати, чистити її під себе”. “У мене прадід дійшов до Берліна. Для нього георгіївська стрічка – це символ перемоги. Чому мені якась недалека людина має вказувати, що це символ зла? На якій підставі?” – обурилася Скороход.