Суспільство

Екс-командир «Айдар»: Денис Єрмак ніколи не воював у нашому батальйоні

0

Слова командира БМП у першій розвідувальній групі «Айдара» Богдана Коваля про те, що брат глави Офісу президента Денис Єрмак воював у складі батальйону, не відповідають дійсності, повідомляє InfoResist. Про це у себе в Facebook написав колишній депутат і командир штурмової роти батальйону «Айдар» Ігор Лапін.

“Єрмак ніколи не воював в «Айдарі». Цей військовий турист приїжджав в гості (два рази). Перший раз — восени 2014 року. Пару фоток і все”, – зазначив Лапін.

Його слова підтвердив колишній боєць батальйону Орест Каракевич, який зазначив, що Єрмак ніколи з ним не співпрацював.

“Те, що він з твоєю, Кузя [Богдан Коваль], групою на ТЕС фоткався, не дає тобі права приписувати його до реальних бойових хлопців з «Айдару”, — написав Каракевич.

Зазначимо, що інформація про бойові заслуги Єрмака була опублікована в його профайлі, створеному виданням The Бабель. У коментарі виданню айдарівець Богдан Коваль розповів, що Денис Єрмак в 2014 році приїжджав в «Айдар» спочатку як волонтер, а потім став приїжджати за його проханням і виконував бойові завдання. Коваль також стверджує, що у складі батальйону Єрмак виконував роль снайпера.

Нагадаємо, 29 березня нардеп Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата Єрмака, проводить переговори з невідомими людьми про призначення на державні посади.