Суспільство

Екс-міністр Омелян: “У Зеленського місія зруйнувати відносини з Заходом і повернути Україну під вплив РФ”

0

У президента України Володимира Зеленського місія зруйнувати відносити з Заходом і повернути Україну під російський вплив.

Про це в ефірі “Прямого” заявив український дипломат, міністр інфраструктури України (2016-2019) Володимир Омелян.

“Насправді я ніколи не очікував дива від Зеленського. І коли казали, що давайте він навчиться, я казав, що він не здатен вчитися чому завгодно. В нього одна місія – це зруйнувати відносити з Заходом і повернути Україну під російський вплив та російський контроль. І ця команда, крадучи та брешучи, старається довести Україну до такого стану, що вона нікому не буде цікава, в тому числі й українцям. Але я впевнений, що це їм не вдасться. І я впевнений, що все те, що вони роблять, вони приведуть в кращому для Зеленського випадку до дострокових президентських і парламентських виборів в наступному році, а в гіршому – побачимо скоро”, – заявив Омелян.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16