Суспільство

Екс-міністр Омелян: “У Зеленського місія зруйнувати відносини з Заходом і повернути Україну під вплив РФ”

0

У президента України Володимира Зеленського місія зруйнувати відносити з Заходом і повернути Україну під російський вплив.

Про це в ефірі “Прямого” заявив український дипломат, міністр інфраструктури України (2016-2019) Володимир Омелян.

“Насправді я ніколи не очікував дива від Зеленського. І коли казали, що давайте він навчиться, я казав, що він не здатен вчитися чому завгодно. В нього одна місія – це зруйнувати відносити з Заходом і повернути Україну під російський вплив та російський контроль. І ця команда, крадучи та брешучи, старається довести Україну до такого стану, що вона нікому не буде цікава, в тому числі й українцям. Але я впевнений, що це їм не вдасться. І я впевнений, що все те, що вони роблять, вони приведуть в кращому для Зеленського випадку до дострокових президентських і парламентських виборів в наступному році, а в гіршому – побачимо скоро”, – заявив Омелян.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist