Політика

Екс-слуга Поляков шантажує Верховну Раду: “Переглянути закон про землю і відкласти другий етап медреформи”

0
Позафракційний народний депутат Антон Поляков висунув умови для зняття понад 6 тисяч правок до закону про врегулювання банківської діяльності (так званий антиколомойський закон), повідомляє Еспресо.

Про це Поляков написав у Facebook.

“Разом з моїми помічниками і командою однодумців ми розробили й внесли 6033 правки у законопроект щодо банківської системи. Могли зробити ще більше, просто часу не вистачило”, – написав Поляков.

У своєму дописі він висуває умови зняття цих понад 6 тисяч правок до закону, який потрібен для продовження співпраці з МВФ.

Поляков вимагає:

– перегляд закону про ринок землі;

– відтермінувати реалізацію другого етапу медичної реформи;

– скасувати так звані антифопівські закони, які на його думку, знищують малий та середній бізнес в Україні.

“Якщо влада погодиться прийняти озвучені мною вимоги аграріїв, медиків і підприємців, я відкличу технічні правки”, – погрожує нардеп.

У своєму дописі він особисто звернувся до президента Володимира Зеленьского.

“Пане Зеленський, поки Ви озвучуєте вимоги МВФ, я озвучую вимоги українського Народу. В першу чергу звертаюся до представників влади – не потрібно шукати на мене виходи, навіть не намагайтеся якось домовитися! Особливих розумників прошу не фантазувати, як мене не допустити до Верховної Ради”, – пояснив Поляков.

Нагадаємо, що найбільшу кількість правок до антиколомойського закону (6033) вніс позафракційний депутат Антон Поляков (восени його виключили з фракції “Слуга народу”).