Суспільство

Екс-ватажок терористів визнав, що “апалчэнци” на Донбасі – це просто гарматне мясо і ширма для російської армії

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Колишній лідер терористів на Донбасі, полковник ФСБ Ігор Стрєлков визнав, що сили бойовиків в окупованих частинах Донецької та Луганської області не можуть тримати оборону без участі Росії у війні. Відеозапис зі словами ватажка бойовиків опублікував на своєму ютуб-каналі український журналіст Денис Казанський.

“Стрєлков абсолютно відкрито визнав, що так звані ополченці ЛНР і ДНР не є самостійною силою, абсолютно ні на що не здатні без підтримки Росії і лише грають роль ширми для російських військових, які діють у них за спинами в разі загострення бойових дій”, – розповів журналіст.

На відео Ігор Стрєлков каже, що існування так званих ЛДНР у разі початку повномасштабного наступу української армії залежить тільки від того, чи прийде в цей момент на допомогу російська армія і в яких кількостях.

“Корпуси народної міліції так званої, фактично вони грають роль завіси, прикриття, вони повинні протриматися скільки-той час, поки за їх спиною не розгорнуться справжні сили”, – говорить бойовик.

Казанський підкреслив, що конфлікт на Донбасі досі триває тільки тому, що бойовиків підтримує Росія.

“Це прикриття настільки слабке і малобоєздатне, що зіграти роль завіси в разі масштабної атаки противника воно просто не зможе. Воно буде зметено, здуто просто, практично миттєво”, – говорить Стрєлков про так зване ополчення” терористів.

У свою чергу співрозмовник Стрєлкова визнає, що в липні 2014 року російська армія допомагала бойовикам на Донбасі.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16