Різне

Ексглава МЗС Австрії, яка на весіллі танцювала з Путіним, почала працювати для Russia Today

0

Колишня міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, яка стала широко відомою, коли танцювала на своєму весіллі з президентом РФ Путіним, почала писати авторські колонки для російського пропагандистського мовника Russia Today (RT).

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це повідомила головний редактор пропагандистського ресурсу Маргарита Симоньян.

“Та сама ексміністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, з якою на її весіллі танцював Путін, тепер буде писати для нас авторські колонки”, – розповіла Симоньян у твіттері 8 травня.

“Європейська правда” нагадує, що Карін Кнайсль обіймала крісло міністра закордонних справ в уряді Себастіана Курца з грудня 2017 року за квотою ультраправої Партії свободи. Вона пішла з МЗС після розпаду коаліції та відставки першого уряду Курца, що сталася через скандал із підкупом одного з лідерів Партії свободи росіянами.

У квітні стало відомо, що Кнайсль унаслідок кризи мала “нульовий дохід” і скаржилася, що не може отримати нічого з фонду підтримки самозайнятих. Її шлюб руйнувався, ЗМІ писали про сварки і навіть бійку Карін із чоловіком. Зараз подружжя, на весіллі якого гуляв Путін, перебуває в процесі розлучення.

Австрійське видання Kronen Zeitung припускає, що дружба Кнайсль із Володимиром Путіним проклала їй шлях до нової роботи в Росії.

У своїй першій колонці для RT під назвою “Машина як символ” Кнайсль висловлює думку, що пандемія не змінить того факту, що авто і надалі буде символом свободи та мобільності.