Різне

Ексглава МЗС Австрії, яка на весіллі танцювала з Путіним, почала працювати для Russia Today

0

Колишня міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, яка стала широко відомою, коли танцювала на своєму весіллі з президентом РФ Путіним, почала писати авторські колонки для російського пропагандистського мовника Russia Today (RT).

Про це повідомила головний редактор пропагандистського ресурсу Маргарита Симоньян.

“Та сама ексміністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, з якою на її весіллі танцював Путін, тепер буде писати для нас авторські колонки”, – розповіла Симоньян у твіттері 8 травня.

“Європейська правда” нагадує, що Карін Кнайсль обіймала крісло міністра закордонних справ в уряді Себастіана Курца з грудня 2017 року за квотою ультраправої Партії свободи. Вона пішла з МЗС після розпаду коаліції та відставки першого уряду Курца, що сталася через скандал із підкупом одного з лідерів Партії свободи росіянами.

У квітні стало відомо, що Кнайсль унаслідок кризи мала “нульовий дохід” і скаржилася, що не може отримати нічого з фонду підтримки самозайнятих. Її шлюб руйнувався, ЗМІ писали про сварки і навіть бійку Карін із чоловіком. Зараз подружжя, на весіллі якого гуляв Путін, перебуває в процесі розлучення.

Австрійське видання Kronen Zeitung припускає, що дружба Кнайсль із Володимиром Путіним проклала їй шлях до нової роботи в Росії.

У своїй першій колонці для RT під назвою “Машина як символ” Кнайсль висловлює думку, що пандемія не змінить того факту, що авто і надалі буде символом свободи та мобільності.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist