Суспільство

Ексміністр: Я мав конфлікт з президентом, після того, як розкритикував пісню Кварталу 95 про Гонтареву

0

Колишній міністр розвитку економіки Тимофій Милованов зізнався, що мав конфлікт з владною командою через те, що у себе в Facebook розкритикував номер “Кварталу 95” про підпал будинку ексголови НБУ Валерії Гонтаревої.

Про це він розповів в ефірі “Прямого”.

Милованов уточнив, що у період роботи у Кабміні він не вів особисто свою сторінку у Facebook, але пост із критикою написав сам.

“Був конфлікт певний, коли я написав пост певний по “95 кварталу”, коли над Гонтаревою сміялися і співали, що “горіла хата в Лондоні”, і так далі. Я вважаю неприйнятним так робити. В мене по цьому була розмова і з Богданом, і з президентом. І кожен свою позицію пояснив, і ми далі рухалися конструктивно по цьому. Це єдине, що було”, – сказав Милованов.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist