Політика

Екснардеп Береза назвав Зеленського “брехуном і маніпулятором”, який дуже любить себе хвалити

0

Вчора вранці я написав про те, що у Зеленського планують озвучити, що показники низької захворюваності і смертності в Україні — це результат карантину і звичайно ж особиста заслуга «найбільшого лідера сучасності» за версією Мендель.

А вже ввечері Зеленський виправдав мій інсайд заявивши: “Зменшення кількості захворілих на коронавірус – це результат карантину. Ми могли б мати значно більше інфікованих, як у європейських країнах. Тому наші заходи були вчасними та правильними»

Що можна сказати? Він і маніпулює і бреше одночасно. Тому що в Україні за весь час протестовано всього 5864 осіб. І у третини з них виявлено коронавірус.

У США проведено понад 1,7 мільйона тестів і виявлено понад 300 000 інфікованих коронавірусом. Навіть в маленькому Ізраїлі проводять 7800 тестів в день, а хочуть довести їх количмтво до 30 000. У Німеччині щодня робиться 23 тисячі тестів, у квітні цей показник планують збільшити до 70 тисяч.

Розумієте? 23 000 людей тестуються щодня. А у нас за весь час протестували 5864 громадян. У тому ж Ізраїлі за день перевіряють більше громадян.

Але комусь на четвертому поверсі в офісі президента дуже хочеться похвалити себе і приміряти лаври великого стратега. Тому, Зеленський, як голубий злодюжка з роману Ільфа і Петрова, сором’язливо маніпулює і бреше. Йому звичайно ж соромно. Але лише в глибині душі.

А ось похвалити себе і підняти свій рейтинг йому хочеться значно більше, ніж соромиться. Тому бреше президент. На жаль. А треба, щоб Володимир Зеленський менше маніпулював і більше робив. Але він робить те, що може. Тому і далі будуть з’являтися відосики президента, а Україна, на даний момент, входить в десятку країн з найменшим рівнем тестування на душу населення.

Тут є причина для сорому, але президенту все ще хочеться овацій і зростання рейтингу. Тому сподіватися на поліпшення не варто. А нові маніпуляції і брехня з Банкової будуть з’являтися і далі.

Борислав Береза

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16