Війна

Експерт: Путін втратив близько 90 тисяч найманців через війну на Донбасі

0

Завдяки Пенсійному фонду РФ в соцмережах вирахували офіційні втрати Росії в результаті нападу на Україну.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Логіка дуже проста – з 2014-го року в Росії в кілька разів зросла кількість призначеної соцдопомоги сім’ям росіян, які втратили годувальників. Так, за кілька років своєї агресії на території України, Росія втратила близько 90 тисяч – убитих і 70 тисяч поранених найманців Путіна різних мастей і звань.

У підсумку в безіменних могилах виявилися російські найманці, яких за останні шість років Кремль цілими колонами відправляє в Україну. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс.

Аналітик зазначає, ці вселяють цифри є вичерпною відповіддю на питання про те, чому ж Росія доклала всі зусилля для програшу на виборах п’ятого президента України Петра Порошенка. Не переобравши Порошенко, Україна значно знизила шанси на встановлення миру не через капітуляцію, а після перемоги. Це справжній факт.

За словами аналітика, українці обрали владу капітулянтів, бо не буде ні миру, ні перемоги. Дійсно, основний упор буде на ЗСУ, але ця армія сьогодні підпорядковується главі держави, який на даний момент, є лише пародією на главу держави.