Війна

Експерт: Путін втратив близько 90 тисяч найманців через війну на Донбасі

0

Завдяки Пенсійному фонду РФ в соцмережах вирахували офіційні втрати Росії в результаті нападу на Україну.

Логіка дуже проста – з 2014-го року в Росії в кілька разів зросла кількість призначеної соцдопомоги сім’ям росіян, які втратили годувальників. Так, за кілька років своєї агресії на території України, Росія втратила близько 90 тисяч – убитих і 70 тисяч поранених найманців Путіна різних мастей і звань.

У підсумку в безіменних могилах виявилися російські найманці, яких за останні шість років Кремль цілими колонами відправляє в Україну. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс.

Аналітик зазначає, ці вселяють цифри є вичерпною відповіддю на питання про те, чому ж Росія доклала всі зусилля для програшу на виборах п’ятого президента України Петра Порошенка. Не переобравши Порошенко, Україна значно знизила шанси на встановлення миру не через капітуляцію, а після перемоги. Це справжній факт.

За словами аналітика, українці обрали владу капітулянтів, бо не буде ні миру, ні перемоги. Дійсно, основний упор буде на ЗСУ, але ця армія сьогодні підпорядковується главі держави, який на даний момент, є лише пародією на главу держави.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist