Новини

Експомічник Пшонки-молодшого став радником заступника Єрмака, – “Схеми”

0
Колишній прикордонник та експомічник Артема Пшонки Вадим Слюсарєв став радником першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова

Про це йдеться у відповіді ОП на питання Радіо Свобода, чи обіймає якусь посаду Вадим Слюсарєв.

“За інформацією, наданою Департаментом управління персоналом Офісу президента України, Слюсарєв Вадим Олексійович є радником першого заступника керівника Офісу президента України (поза штатом)”, ‒ повідомили в ОП.

Про вплив прикордонника часів Віктора Януковича на формування списків мажоритарників від президентської партії розповідали раніше журналісти програми “Схеми”

Журналісти проаналізували, хто представляв інтереси партії “Слуга народу” на Харківщині, і виявили: низка уповноважених осіб кандидатів від президентської політсили на мажоритарних округах працювали у фірмах Вадима Слюсарєва або мали з його компаніями спільні контакти.

Серед народних депутатів-мажоритарників від партії із Слюсарєвим, як виявили «Схеми», пов’язані переможець в 170-му окрузі Андрій Одарченко, в 173-му ‒ Олександр Бакумов, в 179-му ‒ Олексій Кучер (нині голова Харківської ОДА) та у 181-му ‒ Дмитро Микиша. Деякі з них заперечили такий зв’язок зі Слюсарєвим або запевнили, що просто знайомі з ним.

На запитання, які стосунки пов’язують президентську партію та колишнього прикордонника, президент Володимир Зеленський відповів, що йому знайомий Слюсарєв і що той допомагав керівнику місцевого виборчого штабу Павлові Сушку. Утім, особисто зі Слюсарєвим глава держави заявив, що не спілкується.

У свою чергу, голова Харківського обласного штабу президентської партії і №28 у списку Павло Сушко заперечив вплив Слюсарєва на роботу “Слуги народу” в регіоні та формування списку мажоритарників.

Вадим Слюсарєв ‒ експомічник сина генпрокурора часів Януковича Віктора Пшонки ‒ Артема Пшонки. Він також тривалий час працював на різних керівних посадах у Державній прикордонній службі, а згодом пішов у бізнес. Його компанії переважно займаються управлінням орендованого майна.