Новини

Ердоган передав “полум’яний привіт” Путіну бойовими безпілотниками

0

Після здійсненої Військово-космічними силами Російської Федерації і Військово-повітряними силами Сирії авіанальоту на позиції турецьких військових в Сирійській Арабській Республіці, що сталося в ніч на 28 лютого, в результаті чого загинули тридцять три турецьких військових, президент Туреччини виставив жорсткий ультиматум російсько-сирійським військам . Зокрема, він заявив, що якщо їх сили не відійдуть від зони оточення турецьких спостережних пунктів в Сирії, вони почнуть повномасштабну атаку. Але так Реджепа Ердогана ніхто і не послухав.

Більш того заяву щодо помсти за вбивство турецьких військових оприлюднив 28 лютого і глава Міністерства оборони Туреччини. Як ми бачимо з яка відбувається сьогодні в Сирії ситуації, військове керівництво Анкари своє слово дотримав. Зокрема, нищівні атаки Туреччина здійснює на території Сирії за допомогою бойових безпілотників. Всього за кілька днів сирійсько російські війська, в результаті ударів з неба, втратили сотні одиниць військової техніки, а також понад дві тисячі солдатів. У свою чергу телеграм-канал «Військовий оглядач» повідомляє, що сирійські війська знищили шість ударних БПЛА Туреччини в небі над Ідліб.

А ось відомий український офіцер Анатолій Штефан і зовсім опублікував в своєму телеграм-каналі вельми забавну фотографію. І, незважаючи на те, що вона є фотошопом, але на увазі подій в Сирії вона виглядає дуже правдоподібно. Офіцер ЗСУ написав: «Фотошоп, звичайно ж, але сьогодні він дуже актуальний».