Новини

Ердоган звинуватив Путіна в управлінні війною на Близькому Сході

0

Турецький лідер Реджеп Ердоган в черговий раз виступив з публічними звинуваченнями на адресу Російської Федерації. Зокрема, він зазначив, що влада Росії мають безпосереднє відношення до війни в Лівії.

Так, в своїй заяві Ердоган зазначив: «Зараз Російська Федерація керує війною в Лівії на найвищому рівні». Також він пригадав Москві таємну приватну військову компанію «Вагнер», хоча, як відомо, влада Росії всіляко заперечують присутність такого контингенту в Лівії. Але Ердоган твердо стоїть на своєму, стверджуючи, що саме за допомогою ПВК «Вагнер» Москва орудує в Лівії. Президент Туреччини зазначає: «Всі, хто управляє приватної військової компанією, є вищими військовими чиновниками в РФ».

На такі заяви Ердогана свою увагу звернув відомий російський експерт по Близькому Сходу Ель Мюрид. Він зазначив, що відносини Анкари і Москви стрімко погіршуються. Крім іншого, Мюрид підкреслив, що режими Росії та Туреччини дуже схожі, так як «марять про імперські традиції». На його думку, на Близькому Сході сталося зіткнення двох «диктаторів».