Новини

“Ердогану набридла брехня Росії”: Великий військовий конвой Туреччини увійшов в Ідліб

0

На території Сирійської Арабської Республіки, в більшій мірі в провінції Ідліб, незважаючи на досягнуті між Ердоганом і Путіним угоди про припинення вогню, спостерігається досить складна ситуація. Вчора і зовсім стало відомо, що сили сирійської армії в ніч на восьме березня атакували позиції ополченців, захопивши два населених пункти в регіоні.

У свою чергу турецький лідер Реджеп Ердоган, який підтримує опозицію Сирії, також «не спить». Як стало відомо з повідомлення телеграм-каналу «Військовий оглядач», великий військовий конвой Туреччини увійшов в провінцію Ідліб. У повідомленні ресурс говорить наступне: «Великий турецький військовий конвой помічений в сирійській провінції Ідліб. У його складі трейлери з БМП і танками Leopard 2A4 ».

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли, що на території сирійської провінції Ідліб, цілком ймовірно, підійшло до кінця то припинення обстрілів, про який домовилися днями в Москві президент Російської Федерації і Туреччини Володимир Путін і Реджеп Ердоган.

Зокрема, сили САА атакували в Ідлібі позиції ополчення, і захопили два населених пункти. Але не минуло й доби, як урядові війська, які підтримуються Путіним, вже були змушені тікати з захоплених селищ.