Політика

Ермак та посадовці податкової вкрали у держави 25 млрд. гривень – документи від депутата СН

0

Депутат Слуги Народу, колишній радник Зеленського Гео Лерос, що оприлюднив відеозаписи того, як брати Єрмаки продавали посади, надав нові документи, що показують участь Єрмака у злочинному угрупованні з посадовцями податкової служби, які за вісім місяців вкрали у держави більше 25 мільярдів гривень.

Geo Leros

До мене в руки потрапив звіт, який розкриває факти організованої топ корупції та, судячи з усього, виявлення цієї схеми коштувало міністру його посади.

Я написав заяву в НАБУ і сподіваюся на ретельне розслідування, тому що масштаб корупції, зазначеної у звіті, безпрецедентний.

Викладаю частину матеріалу для вашого ознайомлення.

Згідно зі звітом, з червня, в державну податкову службу почала діяти так звана “програма”, суть якої полягає в організованій топ чиновниками системі ухилення від сплати ПДВ великого бізнесу за відкати.

Обсяги схемного ПДВ з 1 травня 2019 були 2 млрд грн,
3 млрд грн (01.08.2019 р),
4 млрд грн (01.01.2020 р),
і до 5,5 млрд грн станом на 01.02.2020 року.

Всього за 8 місяців сумарні втрати державного бюджету могли скласти 25,5 млрд грн, згідно з цим документом.

Як приклад, викладаю частина звіту, де наведено дохід угруповання в 42 млн і 87 млн ​​грн за липень 2019 по львівській і донецькій областях відповідно.

За період грудень 2019 року – не менше 259,8 млн грн.

Придивіться до проведень, інформацію правоохоронцям легко перевірити.

У звіті видно, що діяльність ОЗУ носить чіткий і системний характер, має стрімку тенденцію до розростання, що може спричинити до ще більших втрат держави.

Я прошу правоохоронні органи дати оцінку даним фактам, в звіті вказані конкретні фірми і наведені детальні приклади із зазначенням проводок за фіктивними операціями.

Я проконсультувався з працівниками з податкової системи і мені підтвердили існування «програми» – системи вказаної у звіті, а також більшу частину інформації в звіті.

Напередодні економічної катастрофи держава ганебно стоїть з простягнутою рукою, коли у нас всередині організована злочинна група осіб потрошать і так дірявий бюджет.

Якщо це все підтвердиться, це вирок, звичайно…

P.S. Єрмак коштує Україні дуже дорого.