Політика

Ескалація на Донбасі: до Києва прилетів глава військового комітету НАТО

0

У середу, 7 квітня, в столиці України прибув глава військового комітету Організації Північноатлантичного договору, головний маршал Королівських Військово-повітряних сил Великобританії Стюарт Піч.

Про це повідомляє прес-центр Генерального штабу Збройних сил України в facebook.

Піч зустрівся з головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчаком в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.  Сторони обговорили ескалацію ситуації на Донбасі, стягування російських військ до українського кордону: мова також йшла про стан реформування Збройних сил України відповідно до підходів і критеріями країн НАТО.

Головний військовий маршал запевнив Хомчака: Україна може розраховувати на подальшу підтримку з боку НАТО.  Крім того, начальник військової академії, генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив високопоставлених гостей з історією вищого військового закладу і особливостями підготовки кадрів для Збройних сил України.

Також Хомчак і Піч поклали квіти до монумента загиблим на Донбасі українським військовим – випускникам академії імені Петра Сагайдачного.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16