Суспільство

Евакуація навпаки. Словаччина, Чехія, Польща, Німеччина вимагають терміново повернути наших заробітчан

0
Європейські партнери України просять Київ сприяти поверненню евакуюваних українців найближчим часом, пише Главком.

Держави, які були головним ринком праці для наших заробітчан до карантину, активно ведуть перемовини про повернення українців. За інформацією голови Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василя Воскобойника, у число таких країн входять Словаччина, Чехія, Польща, Німеччина, Фінляндія.

До останньої, як повідомляв «Главком», минулого тижня вирушив перший чартер з 200 українцями, які працюватимуть у сільському господарстві. За даними експерта, інші країни також активно зараз займаються організацією чартерів та оформленням документів для українців.

Василь Воскобойник робить припущення, що найближчим часом відкриється візові центри або ж самі країни, у яких раніше працювали українці, дозволять заїжджати нашим громадянам на роботу на особливих умовах.

Фахівець вважає, що після карантину глобальний ринок праці набуде більш регіональних рис. Але ця зміна лише на користь українцям, попит на яких значно виросте.

Зросте також і кількість людей, які шукатимуть роботу за кордоном, адже економіка в Україні не запропонує їм потрібних доходів. Наприклад, година праці на полі у Фінляндії для працівника з України складає 8 євро за годину, а у Німеччині українці можуть розраховувати на зарплату 2-2,5 тис. євро. «Отже, трудова міграція буде збільшуватись», – робить висновок Воскобойник в ефірі каналу 1+1.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist