Політика

Фаріон – Верещук: Коли чую цю дурну шавку, то думаю – ось воно перетворення дами в бабське політичне опудало

0

Відома своїми різкими оцінками український мовознавець, педагог, і член ВО «Свобода», Ірина Фаріон дала різку оцінку діяльності своєї землячки «слуги народу» Ірини Верещук.

Як пише Колумніст, з посиланням на телеграм Фаріон, Верещук дісталось за не зовсім коректне висказування про провідника ОУН Степана Бандеру. Нагадаємо, що нещодавно в одному зі своїх інтервю, Верещук визнала, що Бандера безумовно значна постать в історії України, проте він навряд чи колись увійде у пантеон героїв української держави.

Свою думку, слуга народу Ірина Верещук пояснила не зовсім зрозумілим припущенням, що «історія, хоч як би ми нею “крутили”, збрехати світу не дозволить».

Мабуть, саме за ці слова і дісталось Ірині від «свободівки» Фаріон. Ось що сказала остання:

“Коли чую цю дурну шавку від зелених слуг, що Верещук, то думаю: ось воно найбільше приниження і перетворення Дами в бабське політичне опудало. Ця примітивна панельна д*ра щось там гаркнула про Бандеру…..хіба є сенс їй, безмежно т*пій і оскотинілій, щось доводити. Хіба це хробачисько жіночого роду здатне зрозуміти ВЕЛИКІСТЬ Бандери?”

У наступному повідомленні, Фаріон ще раз різко оцінила політичні абміції Верещук:

З к*рвами не дискутують на теми Героїв, тому що вони просто не знають, що це і хто вони. Життя к*рвів плитке, заземлене, продажне. Поки повзають, то часом натикаєшся на них ногами. Їх царство – політична каналізація. Себто зеблазні.