Суспільство

ФБР оголосило в розшук “кухаря Путіна” Пригожина, обіцяє велику винагороду

0

Федеральне бюро розслідувань США оголосило в розшук російського бізнесмена Євгена Пригожина, якого вважають менеджером і фінансистом приватної військової компанії «Вагнера». Про це повідомляється на сайті американського відомства.

Фото Пригожина, якого ще називають “шеф-кухарем Путіна” через його ресторанний бізнес і організацію банкетів у Кремлі, з’явилося в розділі “Найбільш розшукувані”.

ФБР оголосило нагороду в розмірі до 250 тис.дол. за інформацію, яка може допомогти в арешті Пригожина.

На сайті ФБР йдеться про те, що Пригожин розшукується за причетність до злочинної змови у 2014-2016 роках у Вашингтоні, метою якої було вчинення шахрайства проти США. За даними правоохоронців, дії “кухаря Путіна” створили перешкоди для законної діяльності державних органів, зокрема Федеральної виборчої комісії та Держдепу.

Також слідство вважає, що Пригожин фінансував компанію “Агентство інтернет-досліджень” (IRA) в Санкт-Петербурзі й керував її діяльністю щодо втручання в американські вибори. Для цього були придбані американські серверні простори, створені сотні неіснуючих акаунтів і використані ідентифікаційні дані громадян США.

«Метою цієї діяльності було набуття впливу на думку значної кількості американців з подальшою метою втручання в політичну систему США, включаючи хід президентських виборів у 2016 році», – повідомляє ФБР.

16 лютого 2018 року Федеральний окружний суд США у Вашингтоні видав ордер на арешт Пригожина після того, як йому висунули звинувачення в злочинній змові з метою вчинення шахрайства проти американської держави.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16