Війна

Федина: “Влада бреше про те, що спецоперації по затриманню “вагнерівців” не було”

0

Владна верхівка бреше про те, що спецоперації по затриманню російських найманців приватної військової компанії “Вагнера” нібито не було.

Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина.

“Сьогодні так виглядає, що держава кинула своїх  захисників. За різною інформацією, зараз відбуваються затримання людей, які співпрацювали з нашими спецслужбами на території “московської федерації”. Тобто влада України вже поставила під удар когорту людей, яким не було байдуже щодо України.

Другий момент. Літак Іл-76 збили? Збили. 49 людей – десантники і члени екіпажу – загинули? Загинули. “Вагнерівці” зізналися в тому, що вони збили комплексом “Игла” саме цей літак? Зізналися. “Вагнерівці” отримали від Путіна державні нагороди за свою діяльність? Отримали. Тобто ми маємо, по суті, беззаперечні докази того, що ПВК “Вагнера” – це є структура, яка діє на розвал, на небезпеку для української державності. Будь-який “вагнерівець”, затриманий нашими спецслужбами – це вже є досягненням”, – сказала депутат.

Федина також зауважила, що керівництво країни бреше про те, що спецоперації по затриманню “вагнерівців” нібито не було.

“Документи, які, зокрема, презентував Володимир Ар’єв, понад 200 сторінок різноманітних документів, аудіо- і відеозаписи, документи, які підписані чинним керівництвом спецслужб, свідчать, що ця спецоперація по затриманню “вагнерівців” була. Натомість владна верхівка чомусь активно бреше, що нічого не відбувалося.

Ми як парламент маємо спочатку вирішити, чи парламент – це є старший підмітайло у Зеленського, чи парламент є самодостатньою структурою у цій державі. І мені видається, незалежно від позиції фракцій, нам би варто було розібратися у всьому, що відбувається. І я, чесно, не розумію, чому досі всі фракції ще не подали кандидатури на цю тимчасову слідчу комісію по “вагнерівцям”, – зазначила представниця “Європейської Солідарності”.