Uncategorized

Федина: “Влада намагається розділити патріотів і розправитися з ними поодинці”

0

Справа одеського активіста Сергія Стерненка є ще одним свідченням переслідувань владою патріотично налаштованих українців, зокрема учасників Революції Гідності, ветеранів АТО і діючих військових.

Про це в ефірі “Прямого” заявила народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина.

“Сьогодні не можна стояти осторонь і висловлювати свою підтримку через соцмережі. Треба встати й прийти, публічно заявивши свою позицію. Або ми всі боремося разом, пліч-о-пліч, за правду і справедливість, або нас всіх будуть окремо саджати й розправлятися з нами.

Поділяти й панувати – це є принцип усіх тоталітарних систем. І коли ми боремося за демократію у своїй державі, ми маємо забути про те, що нас розділяло й віднайти те, що нас об’єднує. А об’єднує нас Україна, в якій ми хочемо жити і яку намагаються зруйнувати, розправляючись з ветеранами, волонтерами, майданівцями, діючими військовими і просто патріотами України”, – сказала політик.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist