Новини

Фейгін назвав санкції єдиною вразливістю Росії

0

Головна проблема РФ, яку Москва змушена вирішувати у зв’язку з українським питанням, – це санкції.

Таку заяву в інтерв’ю “Апострофу” зробив російський політичний діяч, кандидат юридичних наук Марк Фейгін. “У Москви є тільки одна вразливість – санкції… Тобто Кремлю потрібно хоч поетапно, але пом’якшення цих санкцій. Американські санкції пом’якшити неможливо, тому що це знаходиться в зоні відповідальності не президента Трампа, а Конгресу”, – сказав він.

За його словами, в Європі ситуація з економічним тиском на Росію “дуже маніпулятивна” і багато країн схиляються до того, щоб пом’якшити санкції за будь-якого формального приводу.

“Формальним приводом буде проведення виборів, визнання особливого статусу і – ну, ось же, дивіться, процес йде, потрібно цей процес простимулювати. Так само відбувалося з поверненням делегації Росії в ПАРЄ. Вони домовилися про це заздалегідь, мовляв, ви нам віддаєте моряків у виконання рішення Гамбурзького морського трибуналу, а за це ви отримаєте місце в ПАРЄ назад”, – вважає Фейгін

Нагадаємо, нещодавно президент Росії Володимир Путін зробив різку заяву про санкції, введені проти країни через анексію українського Криму. “Та плювати на них, на ці санкції”, – сказав він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16