Політика

Фейгін: Україні потрібно стати першою країною з отриманням ядерної зброї, тим більше, коли маєш такого сусіда

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Російський адвокат, блогер Марк Фейгін запропонував Україні повернути ядерний статус через агресію Росії

На його думку, в умовах неефективності Будапештського меморандуму Україні є сенс задуматися про повернення собі ядерного статусу, адже це дієвий спосіб врятувати країну від агресії Росії.

Про це він заявив в інтерв’ю для YouTube-каналу українського журналіста Романа Цимбалюка, передає Обозреватель.

Він пояснив, що цей крок міг би стати кращою гарантією суверенітету нашої держави в майбутньому.

“Ну, якщо Будапештський меморандум не працює, якщо він не дав шуканої територіальної цілісності, захисту країни, її гарантів в особі Великобританії, США і Росії, може бути, Україні подумати над тим, щоб стати пороговою країною з отриманням ядерної зброї? Може бути, це сильно зміцнить її суверенітет?”- припустив він.

Фейгін пояснив, що Україні, маючи такого сусіда в обличчі Росії, потрібно себе захистити і ядерна зброя для цього підійде найкраще. Захистити суверенітет допоможе тільки ядерна зброя.

“Ми бачимо, як ті, хто володіє навіть не самою ядерною зброєю, а порогові країни, м’яко кажучи, з ними якось не особливо хочуть зв’язуватися. Ядерний клуб розширюється, хочемо ми цього чи ні. Доводиться захищати свій суверенітет, тим більше, коли ти маєш таке сусідство”, – додав Фейгін, натякаючи на країну-агресора Росію.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16