Політика

Філарет – про Донбас: будемо раді, якщо росіяни будуть жити на цій землі як наші брати

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Припинення вогню на Донбасі – це не капітуляція, а необхідний етап для відновлення справедливого миру, за яким повинні послідувати звільнення від російських військ і проведення виборів за законами України.

Про це розповів почесний патріарх ПЦУ Філарет в інтерв’ю PavlovskyNews. Він заявив, що вважає росіян братами і не проти, щоб вони жили на Донбасі.

Як уродженець Донбасу він висловив переконання, що на сході немає жодного неукраїнського села. Але в містах, на шахтах і заводах за часів індустріалізації оселилося дуже багато представників інших національностей, в тому числі і росіян. І вони, на думку Філарета, повинні бути вдячні за те, що Україна прийняла їх.

Священик підкреслив, що Донбас – це українська земля. Але не виключив, що там можуть жити і росіяни.

“Ми будемо раді, якщо росіяни будуть жити на цій землі. І жити з нами як брати”, – заявив Філарет.

Крім того, він висловив упевненість, що президент України Володимир Зеленський відстоює позиції країни і не має наміру віддавати ні шматочка української землі.

Справедливий мир, на думку Філарета, – це повернення Донбасу і Криму.

При цьому патріарх зазначив, що Росія і її маріонетки не поспішають робити відповідних дій. Терористи нібито стріляють, щоб Україна визнала їх стороною конфлікту і вела переговори безпосередньо з ними, а не з Росією. Але на думку Філарета, цього не буде.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16