Суспільство

Філатов: “СБУ впродовж року перетворили на мило. І чесні офіцери, які складали присягу Україні, а не золотій монеті, кажуть про…”

0

На злободенну тему.

Я навмисно не буду коментувати рішення президента задовольнити вимоги терориста чи розганяти конспірологію стосовно запізнілого штурму автобуса.

Хочу сказати лише одне. Тільки я один помітив, що СБУ в цій вельми дивній історії зайняла зовсім пасивну роль і лаври (або прокляття) дістали інші відповідальні товариші?

Відповідь проста. Протягом останнього року це відомство з поважної спецслужби перетворилося на інструмент зведення рахунків із місцевим самоврядуванням.

Напевно, в Україні немає жодної мерії, куди б з обшуком не прийшла СБУ.

Напередодні місцевих виборів хотілося б дізнатися у пана Баканова, яку кількість кримінальних справ його підлеглі порушили проти терористів (колаборантів, сепаратистів), а скільки – проти муніципалітетів? Упевнений, що відповіді не буде.

“Альфа” з автоматами й у бронежилетах нині воліє не батьківщину захищати, а лякати жінок-бухгалтерок у водоканалах та з підрядників отримувати.

Тому що впродовж року “зелені” перетворили СБУ на мило. І чесні офіцери, які складали присягу Україні, а не золотій монеті, кажуть про це, вже не ховаючись.

Джерело: Borys Filatov / Facebook