Суспільство

Філатов: “У них агонія від безсилля… Зеленський і його партія продали списки “Слуги народу” нарику і Бєні”

0

“У них – агонія. Зеленський і його партія продали списки СН і кандидата в мери Нарику (ймовірно  йдеться про Олександра Петровського. – Ред.) і Беню (ймовірно йдеться  про Ігоря Коломойського. – Ред.). Кандидати в депутати в Дніпрі від “зелених” – це маріонетки олігархів і бандитів. Вони розуміють, що нічого не можуть зі мною зробити, бо люди – за мене. Тому вони бісяться від безсилля”, – переконаний міський голова Дніпра.

Він повідомив, що на кожній його зустрічі з виборцями “присутні одні й ті ж пики: 9-й телеканал Бені і телеканал D1 Нарика, кримінальне падло, яка вдає “патріотів”, колишні наркоторговці і колишні охоронці “Еміля”, виродки і кримінальна шушваль”. За словами Філатова, всі вони відомі поліції.

“Знаєте, що було найголовніше в цій зустрічі? Ось ця розмова на фото: “Альбертич, я – простий трамвайний кондуктор. Я ніколи не бачила моря і тільки завдяки міській програмі для комунальників поїхала туди вперше в житті. Дякую”, – прокоментував Філатов прикріплене фото.

У них агонія. Зеленський і його партія продали списки Слуги народу і кандидата в мери Дніпра, - Філатов 01

Потім він процитував фільм “Достукатися до небес”, де один із героїв переконує друга продовжувати подорож до моря, бо “боятися нерозумно”.

Він також підкреслив, що не боїться своїх опонентів.

У них агонія. Зеленський і його партія продали списки Слуги народу і кандидата в мери Дніпра, - Філатов 02