Політика

Філатов заявив, що нинішня влада менше ніж за рік встигла все про*бати, і тепер хоче скасувати вибори

0

Борис Філатов на своїй сторінці в «Фейсбук обрушився з жорсткою критикою на діючу українську владу. За словами міського голови Дніпра, спершу ці люди принижували регіональних лідерів і мерів міст, називаючи їх казнокрадами, злодіями, «питомими князьками» і «регіональними баронами». По суті, про місцеве самоврядування витерли ноги, та ще й пограбували його.

Після цього людей почали лякати достроковими місцевими виборами – то в неугодних містах, то в обласних центрах. Потім послідувала спроба позбавити жителів столиці законного права обирати мера міста. При цьому на місце Віталія Кличка захотіли просунути своїх «зелених папуг», які ніяк злетіти не можуть.

Тепер влада в турборежимі хоче перекроїти Конституцію, лаючись з західними партнерами, і ризикуючи отримати по голові від країн G7 за спроби узурпувати владу і провести йди * тскую адміністративно-територіальну реформу. Виходить, що менш ніж за рік люди, які прийшли до влади, встигли все про * бати, а тепер хочуть скасувати місцеві вибори, посилаючись на відсутність грошей і напав на країну вірус.